فستیوال مجسمه های شنی انتالیا

 در آموزش سفر, اقلیم شناسی, فستیوال, گردشگری

 

یک نمایشگاه بزرگ ساحلی از مجسمه های شنی که توسط سازمان طراحی آثار هنری سازمان یافته.. فستیوال مجسمه های شنی آنتالیا یکی از جالب ترین دیدنی های آنتالیا و بزرگترین رویدادهای دنیا به خاطر اندازه مجسمه ها و محیطی که در آن کار می کنند، می باشد.. هر سال موضوع جشنواره تغییر داده می شود و این نمایشگاه در تور آنتالیا سالانه هزاران بازدیدکننده دارد.. وزارت فرهنگ و گردشگری جمهوری ترکیه، شهرداری آنتالیا، بنیاد توسعه آنتالیا، انجمن روزنامه نگاران و خیلی سازمان های دیگر این رویداد را ساپورت می کنند..

Image result for ‫عکس فستیوال شن انتالیا‬‎

 

هر سال گروهی مجسمه ساز از سراسر دنیا، به این جشنواره می آیند تا ه ۱۰۰۰۰ تن ماسه در منطقه ای به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع شکل بدهند.. امسال موضوع این جشنواره اسطوره شناسی و عجایب دنیا می باشد.. سرزمین ماسه ای آنتالیا یک فضایی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هم فراهم آورده تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارند..

Related image

 

شبها با نورهای زیبایی فضای شگفت انگیزی به وجود می آورند و همچنین در شب برای بازدیدکنندگان به صورت ویدئویی مراسم پخش می شود.. در این جشنواره مجسمه های شنی در آنتالیا هر ساله یک موضوع عجیب انتخاب می کنند و مجسمه های شنتی عجیب و جالبی می سازند..

Image result for ‫عکس فستیوال شن انتالیا‬‎

 

 

صدها مجسمه شنی در ساحل معروف لارا توسط مجسمه سازان معروف ساخته می شود.. برای کودکان کافه و تنقلات و تفریحاتی در نظر گرفته شده یا میتوانند از تورهای گردشی و تفریحات ساحلی لذت ببرند.. پیشنهاد می کنم به گونه ای زمانبندی کنید که بتوانید مجسمه ها را غروب خورشید ببینید. آن وقت است که زیبایی واقعی آن را خواهید دید..

 

Image result for ‫عکس فستیوال شن انتالیا‬‎

نوشته های توصیه شده

نوشتن دیدگاه

آرتباط با ما

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

Instagram
Telegram